Ekspar

Telefon :  0212 485 25 73

Filo Yönetim Hizmetleri

Ekspar Filo müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmak üzere 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahip 2i Group tarafından kurulmuş hizmet odaklı bir firmadır. Temel uzmanlığımız yedek parça, bakım, onarım, hasar onarımı ve ihale portalları, lastik, yedek araç vb. satış, hizmet, araştırma ve geliştirmedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan geniş bir çözüm ağımız bulunmaktadır. Filo Yönetim Yazılımı ve Filo Yönetim Danışmanlık Hizmeti, filo ihtiyaçlarına odaklanmış hizmet alanlarımızdır. Standart ve genel talebi karşılayan çözümler yanında özel taleplere uygun çözümlerimizde bulunmaktadır. Konusunda tecrübeli ekibimiz ve iş ortaklarımız ile bilgi birikimimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz. Filo Yönetim Danışmanlık Hizmeti müşterilerimizin tüm filo yönetim faaliyetlerini personel ve gerekli tüm teknolojik altyapı ile üstlendiğimiz hizmet odaklı çözüm önerimizdir. Çözümlerimiz günlük işlerinizi otomatikleştirmeyi, kolaylaştırmayı, önemli bilgi ve istatistiklere erişimi amaçlayarak, filo yönetim maliyetlerinizi azaltmayı sağlamaktadır.

Filoların ihtiyacı olan hizmetleri, maliyet avantajı, yalın ve şeffaflık dahil tüm süreçleri tek bir platformda sizin adınıza yönetiriz. Tüm filo yönetim deneyimini yeniden tanımlıyoruz. Gelişmiş Filo Yönetim Yazılımımız sayesinde filo ile ilgili bilgileri tüm ekip ile paylaşıyoruz, gerçek zamanlı veri işleyebiliyoruz.

İhtiyacınıza en uygun ürünler ve çözümler sunuyoruz. Filonuzun durumunu tüm detayları ile izlemenizi sağlayan sistemimiz ile web tabanlı gelişmiş filo yönetim yazılımı çözümlerimize sahip olabilirsiniz. Tecrübelerimiz ve teknolojik avantajlarımızla birlikte, filonuzu sizin için biz yönetiyoruz. Sizin için sizinle birlikte filo yönetim hedeflerinizi ortaya koyar, bu doğrultuda çalışmalarımızı yapılandırırız. Uçtan uca filo yönetim hizmetimizin kapsamı; Planlama ve Uygulama:

  • Maliyet tasarrufu yönetimi,
  • Kaza ve sonrası yönetimi,
  • Bakım yönetimi,
  • Lastik Yönetimi,
  • Yedek araç Yönetimi,
  • Yedek Parça Yönetimi,
  • Bakım, Onarım ve Hasar İşlemleri sonrası parça toplama süreçleri yönetimi,
  • Yasal zorunluluklar yönetimi,
  • Düzenli analiz ve raporlar

Mükemmel hizmet anlayışıyla,nasıl ortak fayda yaratacağımıza odaklanırız. Ekibimiz tüm süreçleri etkin izleyerek ölçülebilirliği artırmak ve geliştirmek amacıyla çalışmaktadır. Sadece kusursuz hizmete odaklanmıyoruz, amacımız kusursuz müşteri deneyimi sağlamak. Müşterilerimizi dinliyoruz, ihtiyaç ve hedeflerini anlayarak mükemmel deneyim sağlamak amacıyla çalışmalarımızı organize ediyoruz. Teknolojiyi kullanan, tecrübeli, sizinle birlikte çalışan uzmanlarımızla, filo hedeflerinizi belirler ve sizin adınıza uygular ve değer yaratırız.