E-Mail Adresi
Şifre
Giriş

Gizlilik Politikası

Bu beyan Ekspar Otomotiv Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. gizlilik politikasını içerir. www.ekspar.com.tr ziyaret ederek aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.


1) Bilgilerin Korunması ve Saklanması

Ekspar Otomotiv Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. www.ekspar.com.tr üzerinden kişisel bilgilerinizi gizlilik politikasında belirtilen amaçlar dışında kullanmayacak ve üçüncü şahıslar ile paylaşmayacaktır.


2) Bilgilerin Güncellenmesi

Ekspar Otomotiv Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. www.ekspar.com.tr içerisindeki tüm ürün ve içerikleri önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını sahip tutar.


3) Site İçeriğinin Korunması

Sistemde üye olan tüm kullanıcılar site üyelik bilgilerini üçüncü şahıslar ile paylaşmamalı, site içerisindeki yer olan tüm ürün bilgi ve görsellerin Ekspar markasının korunması hakkında kanun hükmünde kararname, patent hukuku, haksız rekabetin önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm hakları saklıdır. Üyelik kapsamındaki tüm kullanıcılar her türlü bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişiler ile hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde bu web sayfasında yazılı bulunan ibarelerin ve www.ekspar.com.tr ‘ ye ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve geçerli delil olarak gerekli mercilerin yetkisine sunulacağı Ekspar Otomotiv Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından beyan edilir.Ekspar Otomotiv Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. Aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Adres : İ.O.S.B Pik Dökümcüler San. Sitesi B1 Blok No: 9 Başakşehir / İSTANBUL

Telefon: 0 850 888 08 08 Müşteri Hizmetleri : info@ekspar.com.tr

  • Bize Ulaşın
  • İ.O.S.B Pik Dökümcüler
    San. Sit. B1 Blok No :9
    Başakşehir / İSTANBUL
    info@ekspar.com.tr
    0212 485 25 73
Bu sitedeki projenin, içeriğinin, programlarının ve işleyişinin tüm telif hakları tarafımıza ait olup izinsiz kısmen yada tamamen taklit edilmesi, kopyalanması yasaktır.

copright © 2019 - reserved ® 2019 - Ekspar Oto Bil.Hiz