Ekspar

Telefon :  0212 485 25 73

Oto Cam Onarım ve Değişim Yönetimi

Tüm Türkiye genelinde tüm illerde sizlere otomobil, minibüs, midibüs, kamyonet, kamyon, tır-çekici ve iş makineleri camları ile oto cam hizmeti sunmaktayız.
Oto Cam İhbar hattı 0850 346 31 61 – 0212 697 07 07

Cam Değişimi

Alanında profesyonel tedarik ve montaj ekibimizle sizlere hali hazırda 300.000’den fazla cam stoğu sunuyoruz. Servislerimizde aracınızın ön cam değişimi, arka cam değişimi, sunroof/tavan camı değişimi, kapı camı değişimi, kelebek camı değişimi ve diğer yan cam değişimlerini titiz işçiliğimiz ve garantili malzemelerimiz ile 30 dk. kadar kısa bir zamanda değiştirmekteyiz. Orijinal OEM, ithal ve yerli camlardan oluşan geniş ürün yelpazemiz ve yaygın servis ağımız ile en iyi hizmeti veriyoruz.

 

Cam Onarımı

Tüm mümkün kırık oto camlarını onararak orjinalliğini bozmuyor ve fiyatta tasarruf sağlıyoruz.

 

Cam Üretimi

Piyasada bulunamayan camların üretimini yapmaktayız. Ürünlerin hammaddesi Tamcan’dan tedarik edilmekte ve optik garantili olarak üretmekteyiz.

 
 

Şerit Takip Kalibrasyon

Günümüzde araçların güvenliği, konfor ve güç ile birlikte eşdeğer olarak gelişmektedir. Araçların güvenliği ve sürücü seyir güvenliği ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) teknolojileri ile araçlarımızda bulunmaktadır. Sürücüsüz(otonom) araçların donanım ve yazılım kısmını oluşturan ADAS teknolojileri, gelecekteki otomotiv ve ağır vasıta sektörünün vazgeçilmez sistemleri haline gelecektir. Araçların ön camında bulunan ADAS kamera sistemlerinin ön cam değişimi, rot-balans ayar değişikliği, kaza sonrasında ve araç üzerinde aracın orijinalini değiştirecek tarzda yapılan değişiklik gibi işlemlerden sonra kalibre edilmesi gerekmektedir. Bu sistemler bu işlemlerden sonra kalibre edilmediği zaman ön cam üzerinde bulunan kamera sistemleri doğru görüş açısını yakalayamamakta ve aracın kaza yapmasına sebep olmaktadır. Örneğin, ön camda kamera sistemine sahip bir aracın kalibrasyon işlemi yapılmadığı zaman araç şerit mesafelerini doğru algılayamamakta ve şeritten çıkabilmektedir.

 

Partnerlerimiz