Ekspar

Telefon :  0212 485 25 73

ekspar kurumsal

Güven, işimizin temelindeki en önemli unsurdur.

Hakkımızda

Ekspar Otomotiv Bilişim Hizmetleri A.Ş. Resmi Kurumlar, Sigorta Şirketleri, Acente/Broker, Filo Kiralama ve Otomotiv Sektörlerine, Operasyonel İş Süreçleri, Yazılım destek çözümleri hususunda Ürün ve Hizmet sunan 2i Grup şirketinin bir parçasıdır. Ekspar Otomotiv Bilişim Hizmetleri A.Ş. Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler alanında hizmet veren tüm paydaşları ve hizmet almak isteyen herkesi aynı platformda buluşturan 2İ Group’ unda bir parçası olan bir teknoloji firmasıdır. Üreticileri, toptancıları, perakendecileri ve servisleri işlevsel ve faydasal olarak bir araya getiren, hizmet yada ürün satın almak isteyen herkesi, en fazla ürüne, en gelişmiş sistemlerle ve en uygun fiyat seçenekleriyle buluşturan bir firmadır.

Misyonumuz

Ekspar olarak, yurtiçi ve yurtdışı rekabet edebilirlik anlayışından yola çıkıp faaliyet gösterdiğimiz her sektörde en mükemmelini yakalamak, şirket olarak teknolojik gelişmeleri yakından izleyip, sektör ihtiyaçlarına yönelik projeler üretmek ve uygulamak, çalışanına ve müşterilerine ve kaliteye vermiş olduğu önemin ve taahhüdün gereği olarak, başarı ve istikrarı yakalayıp, her faaliyet sektörümüzde mükemmeliyete ulaşmak. Satış Sonrası Hizmetler alanında, ürün ve hizmet sağlayıcılarla, ürün ve hizmet almak isteyen herkesi bir araya getirip, her iki tarafında ihtiyaçlarına ( Süreç ve çözümlerine ) en inovatif çalışmalar ve son teknolojik sistemlerle ihtiyaçları karşılamak için var gücüyle çalışarak değer katmaya ve fark yaratmaya devam etmektir. Teknolojik gelişmeleri yakından izleyip, sektör ihtiyaçlarına yönelik projeler üreterek, sektöre yön vermeye devam etmektir.

Vizyonumuz

Kuruluş ve varoluş amaçlarımız çerçevesinde sürekli gelişip, güvenilir ve saygın bir grup olarak, her zaman kaliteli ürün ve hizmet üretmek. Ekonomiye artan şekilde katkıda bulunmak Ticari hayatta karlılık faktörünü göz ardı etmeden, daima en iyi ve en güzelini yaparak topluma ve bağlı olduğu sektördeki kaynaklarına hizmet etmek. Teknolojik gelişmeleri yakından izleyip, sürekli gelişerek, sektörü zinde tutmak, güvenilir ve saygın bir firma olarak büyümeye devam ederek ekonomiye katkıda bulunmak. NEDEN EKSPAR : Müşterilerimizin maliyetlerini ve risklerini azaltan, verimliliği ve müşteri memnuniyeti ile sadakati arttıran çalışmalarla değer kattığımız ve fark yarattığımız için. KÜLTÜRÜMÜZ : Şeffaflık ve dürüstlük bizim olmazsa olmaz ilkemizdir. İnsana değer veren ve önemseyen, ‘’ Önce İnsan ‘’ mottosu ( felsefe, hedef )ile çalışmaya devam etmek.

Kurumsal Değerlerimiz

Şeffaflık

Tüm iş süreçlerimizde ortaklarımızın ve müşterilerimizin bilgi edinme hakkına riayet eder, tam bir şeffaflık ile paydaşlarımızı bilgilendiririz.

Dürüstlük

Müşterilerimize, çalışma arkadaşlarımıza ve tüm paydaşlarımıza karşı her zaman dürüstlük ile yaklaşırız.

Güvenilirlik

Güven, işimizin temelindeki en önemli unsurdur.

Müşteri Odaklılık

Tüm projelerimizdeki asıl amacımızın müşterilerimize katma değer yaratmak olduğunu iyi bilir ve müşterilerimizi her zaman çalışmalarımızın odağında tutarız.

Kalite

İşimizde yüksek ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeyiz.

Yenilikçilik

İşimizin sürdürülebilir olabilmesi için yenilikçi ve gelişimci bir ruh ile çalışırız.